Czas na używane!

Kupno nowych części do samochodów ciężarowych jest zwykle związane z wysokimi kosztami i jest to rozwiązanie, które bardziej sprawdza się przy stosunkowo nowych autach. Wraz z upływem lat, wartość samochodu maleje, a fundusze poniesione na naprawę i kupno części mogą przewyższyć jego faktyczna wartość. Wówczas korzystnym rozwiązaniem może okazać się zakup używanych oryginalnych części.

Czy to dobry czas na używane części zamienne? Nie dobry, a wręcz idealny! Używane oryginalne części zamienne to optymalne rozwiązanie w sytuacji, która wymaga kompromisów cenowych przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości produktu. Czy sprawdzi się równie dobrze jak część nowa? W większości przypadków tak, ale przy spełnieniu kilku warunków. Jakich?

O tym, portalowi Truck.pl, opowiedzieli nasi eksperci: Jacek Chodasewicz, Dyrektor Sprzedaży Części i Usług, Adam Urbański, Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży Części i Usług, Adam Żelawski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług oraz Waldemar Majorkowski, Doradca ds. Sprzedaży Części Używanych.

Czytaj całość na: https://www.truck.pl/

Skontaktuj się z nami
CTC Sp. z o.o.
ul. Radoszowska 1A
41-707 Ruda Śląska
tel. +48 32 342 77 70
mail ctc@grupadbk.com
Sprawdź ofertę
Dalej