Centrum Napraw Powypadkowych

lakiernia 1024x411 - Centrum Napraw Powypadkowych

Kompleksowa likwidacja szkód

Dbamy o zebranie kompletu dokumentów, pomagamy w zgłoszeniu szkody oraz w komunikacji z zakładem ubezpieczeń.
Przygotowujemy kosztorys zgodny z technologią producenta – w razie komplikacji również dokumentację do kancelarii prawnej.
Współpracujemy z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym i leasingiem.
Realizujemy naprawy zagraniczne włącznie z transportem do Polski.
Podejmujemy się naprawy każdej zabudowy, niezależnie od marki i rodzaju.

Całodobowe holowanie

Dzwoniąc pod nasze numery assistance, możesz uzyskać pomoc przy holowaniu 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy, w kraju i za granicą.

Naprawy ram pojazdów

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu w sprzęt marek JOSAM i Herkules wykonujemy pomiary i naprawy ram pojazdów dostawczych, ciężarowych i naczep.

blacharnia 1024x349 - Centrum Napraw Powypadkowych

Technologia blacharska

Za pomocą urządzeń najnowszej generacji, służących do spawania i zgrzewania, przywracamy pojazd do stanu sprzed naprawy pod względem zarówno wizualnym, jak i technicznym, jego odporności na korozję, a przede wszystkim – bezpieczeństwa.

Profesjonalna lakiernia

Dzięki wykorzystaniu bezpyłowej komory lakierniczej i lakierów z grupy BASF możemy zaoferować powłokę lakierniczą w fabrycznej jakości.

Pojazdy zastępcze

Dysponujemy flotą blisko 3000 pojazdów gotowych do wynajmu – dostawczych, ciężarowych i naczep.Mamy pojazdy z zabudowami izotermicznymi i kontenerowymi oraz plandekami. Wynajem rozliczamy z zakładami ubezpieczeń w ramach likwidacji szkody.

Drive – Care

Naszym klientom oferujemy usługę Drive Care, która pozwala na skrócenie czasu likwidacji szkody o 20 proc. oraz zmniejszenie kosztów jej obsługi o nawet o 40 proc.! Likwidacja szkód Drive Care bazuje na platformie internetowej zintegrowanej z towarzystwami ubezpieczeniowymi i serwisami blacharsko–lakierniczymi za pomocą programu Audatex, dzięki czemu klient może kontrolować proces w czasie rzeczywistym i samodzielnie dołączać dokumenty do szkody. Automatyczna akceptacja kosztów naprawy pozwala skrócić czas postoju pojazdu o 20 proc.

Dowiedz się więcej o Drive Care >>

DSC 2792 315 1024x338 - Centrum Napraw Powypadkowych

Po prostu jedź! My zajmiemy się resztą!

Naprawy elektryczne, mechaniczne i blacharsko -lakiernicze pojazdów dostawczych, ciężarowych, autobusów, naczep i przyczep wszystkich marek.

Autoryzacje m.in.: DAF / Kögel / Kässbohrer / VDL Bus & Coach / JELCZ / Solaris / Van Hool / Neoplan / VW / SAF / BPW / WABCO / DHOLLANDIA / AMA / BAR / Knorr-Bremse / Haldex / JOST / Carrier / Zanotti / Toll Collect / GINAF

Skontaktuj się z nami
CTC Sp. z o.o.
ul. Radoszowska 1A
41-707 Ruda Śląska
tel. +48 32 630 67 00
mail ctc@grupadbk.com
Sprawdź ofertę
Dalej